BASINDA BİZ
 

Egeumut'ta 5000 Heyecanı

[10.08.2018]

Egeumut’ta 5000 Heyecanı

Hizmet vermeye başladığı 2010 yılından bu yana Manisa’nın önde gelen hastaneleri arasında yer almayı başarmış Turgutlu Özel Egeumut Hastanesi, gerçekleştirilen 5000. doğumu kutladı.

Başay ve Furkan YILDIRIM çiftinin ilk bebekleri BADE, gerçekleştirilen Epidural Normal Doğum ile hayata gözlerini açtı. Bebeklerini Op. Dr. Elif TELCİLER’in elinden kucaklayan aile, başta doktorları olmak üzere kendilerine yardımcı olan tüm hastane ekibe teşekkürlerini iletti. Op. Dr. Elif  TELCİLER ise ‘’her şeyin planladığımız gibi ilerlediği Epidural Normal Doğum gerçekleştirdik. Annemiz sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi. Bade bebeğin doğumu hastanemizde gerçekleştirdiğimiz 5000. doğum olmasıyla bizi ayrı heyecanlandırdı. Bu başarımızda emiği olan tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum. ‘’ dedi.

Özel Egeumut Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği hekimleri Op. Dr. Esra ŞENTÜRK ve Op. Dr. Elif TELCİLER hastanede gerçekleştirdikleri 5000. yeni doğan başarısıyla ne kadar güçlü bir ekiple çalıştıklarının da altını çizdi. Tüm hastane kadrolarına teşekkürlerini ileten Op. Dr. Esra ŞENTÜRK, ‘’ Hastanemizde gece-gündüz hiç durmadan özveriyle çalışan bir ekibimiz var. Her geçen gün yepyeni heyecanlara şahit olarak, yeni yaşamlara vesile olmanın verdiği mutlukla güne başlıyoruz. Bugün 5000. Doğum gerçekleştirildi bebeğimize ailesiyle birlikte sağlıklı bir ömür diliyorum.’’ şeklinde konuştu.

Anne ve Bade bebek hastanede yürütülen kontrollerden sonra sağlıklı bir şekilde taburcu edildi.


« Tüm Haberler